Внаслідок ворожих обстрілів пошкоджені об’єкти інфраструктури і автомобілі
Голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа повідомив, що у ніч на 25 червня ворог атакував п’ять районів області безпілотниками, артилерією та авіабомбою. Передає Хронікерс.
На Нікопольщині бив по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах. Понівечені АЗС.
У Зеленодольській громаді Криворізького району пошкоджена інфраструктура.
У Дніпровському районі горів склад з комунальною технікою. Знищені та пошкоджені з десяток легкових і вантажних авто.
У Павлограді виникли кілька пожеж. Понівечені коледж, оздоровчий комплекс, гуртожиток, авто.
На Синельниківщині росіяни поцілили по Васильківській і Дубовиківській громадах. Зайнявся будинок культури. Пошкоджені 12 приватних будинків і господарська споруда.
- Під удар росіян потрапили автозаправні станції в Сумах та Запоріжжі
