Міністерство хоче перейти від загальних повісток до призову за професійною відповідністю
У Міністерстві оборони розглядають можливість точкового залучення IT-спеціалістів через пуш-сповіщення у “Резерв+” , передає Хронікерс з посиланням на Економічну правду.
“Міноборони каже про можливість точково залучати ІТ-спеціалістів до лав Сил оборони – через пуш-сповіщення у “Резерв+” з конкретними вакансіями за фахом. Утім, для ФОПів без офіційного запису в ПФУ система може просто не спрацювати”, – повідомили у виданні.
У міністерстві заявили, що хочуть перейти від загальних повісток до призову за професійною відповідністю. У такому випадку ТЦК та СП матимуть пріоритетно залучати фахівців конкретних профілів відповідно до актуальних потреб.
“Якщо ви були офіційно працевлаштовані і в Пенсійному фонді є відмітка, що ви дійсно працювали в ІТ, то дуже швидко можна дізнатися і відповідно дати вам пуш-сповіщення про ту вакансію, яка є. Якщо ж ні – вибачте”, – сказав він.
