Сьогодні вранці поблизу Стрия сталася ДТП за участі вантажівки та пасажирського поїзда
Водій автокрана, який виїхав на переїзд на Львівщині, помер по дорозі в лікарню. Це уже друга жертва ДТП, яка сталася на залізничному переїзді поблизу села Любінці на Стрийщині.
Про це повідомляє Укрзалізниця, передає «Хронікерс».
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Як писав «Хронікерс», сьогодні вранці сталося зіткнення автокрана та пасажирського потяга «Київ – Ужгород». Локомотив зійшов з рейок, машиніст потяга загинув на місці. Як зазначали вранці, ще двоє людей – помічник машиніста та водій автокрана – отримали травми.
Втім, як повідомили згодом в Укрзалізниці, водій автокрана, який виїхав на переїзд на Львівщині, помер по дорозі в лікарню.
Водночас травми в помічника машиніста некритичні, низка переломів. Поруч — керівництво депо, щоб надати всю необхідну допомогу.
В Укрзалізниці просять всіх дотримуватися правил на залізничних переїздах.
«Жодних «встигну» чи «проскочу». Переїзд — не місце для експериментів. Поважайте життя інших людей», — йдеться у дописі.
- На Львівщині внаслідок зіткнення з автокраном зійшов з рейок пасажирський поїзд: Є загиблий і травмовані (ФОТО)
