Хронікерс

Інформаційний знак якості

Водій автокрана, який виїхав на переїзд на Львівщині, помер дорогою до лікарні

Сьогодні вранці поблизу Стрия сталася ДТП за участі вантажівки та пасажирського поїзда

Водій автокрана, який виїхав на переїзд на Львівщині, помер по дорозі в лікарню. Це уже друга жертва ДТП, яка сталася на залізничному переїзді поблизу села Любінці на Стрийщині.

Про це повідомляє Укрзалізниця, передає «Хронікерс».

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Як писав «Хронікерс», сьогодні вранці сталося зіткнення автокрана та пасажирського потяга «Київ – Ужгород». Локомотив зійшов з рейок, машиніст потяга загинув на місці. Як зазначали вранці, ще двоє людей – помічник машиніста та водій автокрана – отримали травми.

Втім, як повідомили згодом в Укрзалізниці, водій автокрана, який виїхав на переїзд на Львівщині, помер по дорозі в лікарню.

Водночас травми в помічника машиніста некритичні, низка переломів. Поруч — керівництво депо, щоб надати всю необхідну допомогу.

В Укрзалізниці просять всіх дотримуватися правил на залізничних переїздах.

«Жодних «встигну» чи «проскочу». Переїзд — не місце для експериментів. Поважайте життя інших людей», — йдеться у дописі.