Створено сайт, де представники громади, бізнесу та громадського сектору України зможуть знайти покроковий план втілення соціальних проєктів
Експерти з громадських організацій “Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі” і “Крок до людей” та благодійного фонду “МХП-Громаді” створили онлайн-платформу для гендерночутливого відновлення громад під назвою “Моя громада”, передає Паляниця.
Слідкуйте за нами в телеграмі: гарячі оперативні новини тут
“За результатами дослідження «Портрет українських жінок-підприємиць», 2022 року майже всі респондентки відчули вплив війни на своїй підприємницькій діяльності іотримали прямі та непрямі збитки розміром від $2,5 до $125 тис. Тому з метою сприяння ефективній та гендерночутливій відбудові територій була розроблена онлайн-платформа «Моя громада», яка поєднує покрокові дії та напрями відновлення. Ми сподіваємось, що цей інструмент допомагатиме розв’язанню проблем в громадах через гендерну оптику”, – зазначила, виконавча директорка ГО “Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі” Ірина Титарчук.
На сайті “Моя громада” представлені покрокові чек-листи взаємодії місцевої влади, ГО/БФ та бізнесу з практичними порадами. На платформі також розміщені посилання на сторінки установ і міжнародних програм, які пропонують різноманітні гранти на реалізацію проєктів.
“Після перемоги перед громадами постане ще більше викликів (від безпекових, соціальних до продовольчих) – і тут багато чого буде залежати від того, як локальні очільники громад вибудують співпрацю різних сторін. Тому ми завчасно підготували платформу, яка дасть розуміння, з чого почати, куди рухатися і які можуть бути результати. Відновлення має початися вже зараз. Відновити – не означає зробити, як було. Часто для цього потрібно збудувати щось нове, ефективніше й дієвіше, те, що врахує запити всіх”, – сказала, директорка благодійного фонду “МХП-Громаді” Тетяна Волочай.
На даний час платформа перебуває на стадії тестування. Автори проєкту просять громади, малий бізнес та активістів долучитися до її тестування, дати зворотний зв’язок та запропонувати власні варіанти поліпшення сайту. Пропозиції можна надсилати на електронні адреси авторів, вказані на сайті з темою листа [Моя громада: пропозиції/фідбек].
- на Київщині відновив роботу Молодіжний центр, приміщення якого було зруйновано ракетою (ФОТО).