Армія РФ вдарила по локомотивах у Запоріжжі та на Сумщині, загинув залізничник
Про це повідомив голова правління “Укрзалізниці” Олександр Перцовський, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
За його словами, росіяни знову прицільно вдарили по локомотивах “УЗ” — двічі в Запоріжжі та один раз на Сумщині.
“Завчасно вдалося евакуювати дві бригади, ніхто з них не постраждав, а третій приліт у Запоріжжі став трагедією — машиніст встигнув перейти в безпечне місце, а помічника машиніста, який перебував у задній кабіні, врятувати не вдалося”, — розповів Перцовський.
- Україну вночі атакувала російська балістика та 90 БпЛА
