Низку побиттів і конфліктів на вулицях Одеси виявили правоохоронці
Поліція Одещини повідомила, що затримали двох чоловіків за бійку та різанину, передає Хронікерс.
На одній із вулиць у Пересипському районі 26-річний нетверезий місцевий житель спровокував сварку з незнайомим йому 19-річним одеситом. У розпал конфлікту чоловік ножем завдав юнакові кілька ударів у тулуб, спричинивши колото-різані поранення грудної клітки з ураженням легенів.
Того ж вечора в одному зі скверів у Приморському районі спалахнула суперечка між приятелями 39-ти і 43-х років, які проводили час за вживанням алкоголю. Під час словесної перепалки молодший за віком чоловік побив старшого руками, ногами та милицею, спричинивши йому множинні забої та відкриту черепно-мозкову травму.
Правоохоронці встановили обставини подій, розшукали зловмисників і затримали їх. Зібравши достатньо доказів, слідчі повідомили фігурантам про підозру за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України, а саме в умисному тяжкому тілесному ушкодженні, небезпечному для життя в момент заподіяння. Цей злочин карається позбавленням волі на строк до восьми років.
За клопотанням поліцейських суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Слідство триває.
- Мешканець Шепетівки лише за один тиждень вкрав кобилу, автомобіль, ноутбук і побився на ринку
