Андрій Садовий закликав міністра охорони здоров’я анулювати ліцензію клініці «Аксіома Медікал»
У Львові після протестів мешканців закривається клініка «Аксіома Медікал», яка надає медичні послуги з лікування наркозалежності і, зокрема, видає пацієнтам препарати у межах програм замісної підтримувальної терапії. Також мер Львова звернувся до міністра охорони здоров’я з проханням позбавили клініку ліцензії, передає «Хронікерс».
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Мешканці Львова виступили проти діяльності приватної клініки «Аксіома Медікал», яка відкрилася на вулиці Городоцькій. Після цього мешканці прилеглого району щоденно фіксують біля закладу значне скупчення людей із наркотичною залежністю. Протягом останніх днів львів’яни неодноразово перекривали одну з основних магістралей міста, протестуючи проти функціонування зазначеного медичного закладу.
Питання функціонування клініки «Аксіома Медікал» піднімали на сесії Львівської міської ради. Тоді міський голова Львова Андрій Садовий доручив перевірити її роботу.
Сьогодні Андрій Садовий написав звернення на ім’я міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, у якому закликав анулювати ліцензію закладу. Також він наголосив на потребі провести позапланову перевірку роботи інших філій цієї клініки щодо дотримання вимог законодавства та надати правову оцінку їхньої роботи.
Андрій Садовий наголошує на потребі встановлення відповідних правил роботи таких медичних закладів в країні.
«Просимо опрацювати питання вдосконалення ліцензійних умов для закладів, які надають замісну підтримувальну терапію, зокрема в частині вимог до місця їх розташування та організації роботи, щоб забезпечити балансу між правом пацієнтів на отримання медичної допомоги та правом громадян на безпеку», — йдеться в листі до міністра.
Своєю чергою, видання ZAXID.NET пише, що клініка «Аксіома медікал» повідомила про своє закриття. На дверях закладу розмістили відповідні оголошення, також про закриття представники клініки повідомили ініціативну групу мешканців.
«Сказали, що планують відкрити на цьому місці звичайну аптеку. Але натомість нас звинуватили, що тепер люди залишаться без терапії», – сказав мешканець будинку на вул. Городоцькій, 226а Микола.
Мешканцям повідомили, що аптека ще працюватиме впродовж кількох днів, щоб поінформувати своїх пацієнтів.
Інформацію про закриття закладу підтвердили також у поліції Львівщини.
Фото: “Суспільне.Львів”
- Напередодні Конференції з відновлення у Гданську Львів підписав шість нових угод та залучив 2,5 млн євро
