Правоохоронці перекрили канал постачання заборонених речовин до Коломийської виправної колонії
Прикарпатські правоохоронці затримали 35-річного жителя Калуша, який налагодив канал постачання наркотиків до Коломийської виправної колонії. Підозрюваний протягом 2022–2025 років і сам відбував покарання в цій установі за злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, а після звільнення продовжив підтримувати контакти з ув’язненими.
Про це повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура, передає «Хронікерс».
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
У прокуратурі розповідають, що у 2025 році чоловік незаконно придбав таблетки із вмістом бупренорфіну , та подрібнив їх на порошок. Зіп-пакет із забороненою речовиною підозрюваний сховав у банку з-під курячого паштету, яку 29 вересня 2025 року разом з іншими продуктами харчування відправив знайомому в колонію через поштову службу. Для конспірації чоловік вказав вигадані дані відправника.
«Такі «продуктові набори» підозрюваний надсилав неодноразово. Зокрема, задокументовано два факти передачі наркотиків у листопаді 2025 року двом ув’язненим. Цього разу замість паштету бупренорфін був схований у шоколадних цукерках «Ромашка», – кажуть у прокуратурі.
Заборонені речовини виявили та вилучили під час огляду посилок.
Прокурори Івано-Франківської обласної прокуратури повідомили калушанину про підозру у незаконному придбанні, зберіганні та передачі наркотичних засобів у місця позбавлення волі, вчинених повторно (ч. 2 ст. 307 КК України).
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід – тримання під вартою.
- Наркотики в цукерках: На Прикарпатті засудили групу рецидивістів за збут наркотиків в СІЗО
