Хронікерс

Інформаційний знак якості

На Львівщині 22-річного чоловіка вкусила змія – він у реанімації

Потерпілий – мешканець Київської області

У Сколе, що на Стрийщині, змія вкусила за палець 22-річного мешканця Київщини. Його госпіталізували до реанімаційного відділення лікарні.

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА, передає «Хронікерс».

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

За даними департаменту, 23 червня, близько 20:05, в реанімаційне відділення Сколівської центральної лікарні поступив 22-річний мешканець села Горенка Київської області. Його за палець лівої кисті вкусила змія. Стан потерпілого оцінюється, як середньої важкості.