Потерпілий – мешканець Київської області
У Сколе, що на Стрийщині, змія вкусила за палець 22-річного мешканця Київщини. Його госпіталізували до реанімаційного відділення лікарні.
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА, передає «Хронікерс».
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
За даними департаменту, 23 червня, близько 20:05, в реанімаційне відділення Сколівської центральної лікарні поступив 22-річний мешканець села Горенка Київської області. Його за палець лівої кисті вкусила змія. Стан потерпілого оцінюється, як середньої важкості.
- У Карпатах змія вкусила туриста з Львівщини
