Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко очолить українську делегацію на конференції з відновлення України URC-2026, яка 25-26 червня відбудеться у польському Гданську
Про це посадовиця повідомила у соцмережах, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
“Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську”, – написала Свириденко.
За її словами, до складу делегації увійдуть представники українського бізнесу, керівники державних компаній, представники громад з усієї країни, а також урядовці й парламентарі.
Прем’єрка зазначила, що на URC-2026 заплановано “багато заходів різного рівня”, які мають посилити Україну, Польщу, а також всіх партнерів та Європу.
“Перед нашою командою стоїть чітке завдання — досягти конкретних домовленостей, які спрацюють на обороноздатність й стійкість України та розширять економічне співробітництво з партнерами. Очікуємо на підписання низки важливих угод з міжнародними партнерами, зокрема щодо зміцнення нашої енергетики”, — йдеться у дописі Свириденко.
Вона додала, що Україна налаштована “на конструктивне й взаємовигідне партнерство в інтересах спільної європейської безпеки, економічного розвитку та довгострокового процвітання”.
- Рішення щодо потенційної участі Зеленського у конференції в Гданську ще не прийняли, – ОП
