Хронікерс

Інформаційний знак якості

Українську делегацію на конференції у Гданську очолить Свириденко

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко очолить українську делегацію на конференції з відновлення України URC-2026, яка 25-26 червня відбудеться у польському Гданську

Про це посадовиця повідомила у соцмережах, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську”, – написала Свириденко.

За її словами, до складу делегації увійдуть представники українського бізнесу, керівники державних компаній, представники громад з усієї країни, а також урядовці й парламентарі.

Прем’єрка зазначила, що на URC-2026 заплановано “багато заходів різного рівня”, які мають посилити Україну, Польщу, а також всіх партнерів та Європу.

“Перед нашою командою стоїть чітке завдання — досягти конкретних домовленостей, які спрацюють на обороноздатність й стійкість України та розширять економічне співробітництво з партнерами. Очікуємо на підписання низки важливих угод з міжнародними партнерами, зокрема щодо зміцнення нашої енергетики”, — йдеться у дописі Свириденко.

Вона додала, що Україна налаштована “на конструктивне й взаємовигідне партнерство в інтересах спільної європейської безпеки, економічного розвитку та довгострокового процвітання”.