Хронікерс

Інформаційний знак якості

Росіяни вдарили по рятувальниках, що працювали на місці атаки у Нікополі

У Нікополі під повторний обстріл окупантів потрапили вогнеборці, що саме займалися ліквідацією наслідків чергвого обстрілу

Про це повідомили в пресслужбі ДСНС, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“У Нікополі, що на Дніпропетровщині, росіяни вкотре продемонстрували свій цинізм – завдали повторного удару по рятувальниках, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу”, – розповіли в ДСНС.

Після атаки на житловий сектор міста вогнеборці ДСНС гасили пожежу в приватному будинку. Саме під час виконання своєї роботи вони знову опинилися під ворожим вогнем.

“На щастя, особовий склад не постраждав. Проте пошкоджено пожежну автоцистерну”, – додають рятувальники.