У Нікополі під повторний обстріл окупантів потрапили вогнеборці, що саме займалися ліквідацією наслідків чергвого обстрілу
Про це повідомили в пресслужбі ДСНС, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
“У Нікополі, що на Дніпропетровщині, росіяни вкотре продемонстрували свій цинізм – завдали повторного удару по рятувальниках, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу”, – розповіли в ДСНС.
Після атаки на житловий сектор міста вогнеборці ДСНС гасили пожежу в приватному будинку. Саме під час виконання своєї роботи вони знову опинилися під ворожим вогнем.
“На щастя, особовий склад не постраждав. Проте пошкоджено пожежну автоцистерну”, – додають рятувальники.



- Зеленський показав наслідки ракетного удару по Кривому Рогу
