Внаслідок удару також пошкоджені будинки і авто
Голова Сумської МВА Сергій Кривошеєнко повідомив, що два чоловіки отримали поранення внаслідок влучання російської «Молнії» по обʼєкту інфраструктури в одному із старостатів Сумської громади, передає Хронікерс.
“Стан одного з постраждалих – важкий. У Сумах та Стецьківському старостаті зафіксовано влучання по прибудинковій території та приватній садибі. Пошкоджено скління вікон, припарковану автівку. На цих двох локаціях без постраждалих”, – зазначив він.
- Росіяни атакували рятувальників у Нікополі
