Участь у паломництві взяли понад 1000 прочан
У Марійському духовному центрі «Зарваниця», що є одним із найвідоміших релігійних осередків Тернопільщини, відбувся масштабний молитовний захід – проща для родин загиблих та зниклих безвісти захисників України. Така проща проходить уже вдруге.
Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація, передає «Хронікерс».
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Цього року участь у паломництві взяли понад 1000 прочан, серед яких — родини загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців із 48 громад області. Разом із ними на прощі були присутні капелани, військові, небайдужі громадяни та фахівці із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб Тернопільщини.
Захід розпочався з Божественної літургії, після якої відбулося освячення води. Одразу після цього учасники зібралися на поминальну панахиду, яку очолив архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ владика Теодор.
«Щорічне вшанування пам’яті полеглих воїнів є свідченням глибокої вдячності суспільства тим, хто пожертвував собою заради майбутнього Батьківщини. Саме завдяки їхній жертовності сьогодні ми маємо можливість жити, творити та молитися у вільній країні. Святим обов’язком нинішнього покоління є не лише збереження пам’яті про подвиги Героїв, а й продовження їхньої справи — боротьби за волю та незалежність України», — кажуть у Тернопільській ОВА.

- У Львові на площі Ангелів вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії
