Росіяни нагнітають ситуацію в Запорізькій області і обласному центрі
Головне управління розвідки повідомило, що окупанти зі складу 58 армії отримали прямий наказ збільшити інтенсивність ударів за допомогою FPV на оперативній глибині Сил безпеки і оборони України, передає Хронікерс.
«Згідно зі здобутими Департаментом активних дій ГУР МО України даними, ватажки російських окупаційних сил вимагають, зокрема, активізувати терор у Запоріжжі ― бити по будь-яких цивільних об’єктах обласного центру», – йдеться у повідомлені.
Для реалізації злочинних планів окупаційним підрозділам обіцяють збільшити обсяги постачання ударних дронів-камікадзе.
- Росіяни атакували АЗС у Запоріжжі
