Хронікерс

Інформаційний знак якості

Реабілітаційний центр “Астра” у Черкасах, який щороку приймає 40 тисяч пацієнтів, відзначає своє 35-річчя

У Черкасах КНП «Черкаська міська реабілітаційно-оздоровча поліклініка «Астра» відзначило 35-річчя від дня заснування.

Про це повідомила Черкаська міська рада, передає Хронікерс.

З цієї нагоди колектив закладу та його багаторічну керівницю Ірину Волощенко привітали місцеві посадовці.

«Астра» є одним із провідних реабілітаційних закладів міста. Щороку тут отримують допомогу близько 40 тисяч пацієнтів, із них близько 4 тисяч проходять реабілітаційне лікування.

Значну частину відвідувачів становлять ветерани, люди з інвалідністю та пацієнти після складних травм і захворювань.

У 2025 році в закладі відкрили сучасний реабілітаційний басейн, також триває оновлення матеріально-технічної бази та впровадження нових методик відновного лікування.

З нагоди ювілею міський голова вручив колективу відзнаку «За звитяги в ім’я Черкас. Остафій Дашкович» І ступеня.