Черкаські спортсмени вдало виступили на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, який відбувся 17–19 квітня у Києві.
Про це повідомили в Управлінні молоді і спорту Черкаської ОВА, передає Хронікерс.


У змаганнях на спринтерських дистанціях представники Черкащини здобули низку нагород.
Артем Онуфрієнко став чемпіоном України у групі Ч-12 та виборов срібну нагороду у третій день змагань.
Єгор Зозуля здобув «срібло» в особистому заліку.
У змішаній естафеті команда «Мікс-12» у складі Софії Бідненко, Євгена Слюсаря, Артема Онуфрієнка та Єви Сидоренко виборола бронзову нагороду.


