Хронікерс

Інформаційний знак якості

У Бучанському районі провели благодійний ярмарок: Зібрали понад 34 тисячі гривень для військових

До ініціативи долучилася вся шкільна спільнота

У Мироцькій гімназії №12 провели благодійний ярмарок на підтримку захисників, повідомляє пресслужба Бучанської міської ради, передає Хронікерс.

«До ініціативи долучилася вся шкільна спільнота – учні, батьки та педагоги. Кожен зробив свій внесок у спільну справу допомоги тим, хто щодня боронить Україну. Ярмарок об’єднав усіх у теплій і щирій атмосфері. Столи були наповнені домашньою випічкою, солодощами та різноманітними смаколиками, приготованими власноруч», – йдеться у повідомленні.

У результаті вдалося зібрати 34 228 гривень. Кошти спрямують на підтримку захисників у межах акції «Вистояли – переможемо», приуроченої до річниці визволення Київщини.

«Такі ініціативи формують у дітей важливі цінності – небайдужість, відповідальність і готовність допомагати. Навіть невеликі добрі справи мають велику силу», – наголосили у міській раді.