Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Замість служби їздив у відпустку в Іспанію та на Сейшели: одеського ексвійськкома Борисова відправили під суд

Правоохоронці завершили досудове розслідування щодо колишнього начальника Одеського обласного ТЦК та СП Євгена Борисова. Він не з’являвся на службу без поважних причин та ухилявся від несення обов’язків військової служби

Обвинувальний акт направлено до суду. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Експосадовець виїздив за межі України у 2022-2023 році під виглядом особи, що начебто постраждала внаслідок російського вторгнення. Зокрема, за допомоги знайомого лікаря він оформляв собі виїзд начебто на лікування після поранення на фронті.

Насправді колишній начальник Одеського обласного ТЦК та СП їздив на коштовні курорти Сейшельських Островів та Іспанії.

Під час розслідування також був встановлений факт використання ексвоєнкомом підробленого документа, як підставу для нез’явлення вчасно на військову службу.

Борисові обвинувачується у ч. 4 ст. 358 КК України (використання завідомо підробленого документа), ч. 5 ст. 407 (нез’явлення вчасно на службу без поважних причин військовослужбовцем (крім строкової служби), вчинене в умовах воєнного стану), ч. 4 ст. 409 КК України (ухилення військовослужбовця від несення обов’язків військової служби шляхом іншого обману, вчинене в умовах воєнного стану).

Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.