Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На Сумщині знизилась активність ворожих ДРГ, – ДПСУ

Останнім часом зменшилась кількість спроб та активність російських диверсійно-розвідувальних груп зайти на територію Сумщини 

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“Якщо говорити про Сумщину, то можна охарактеризувати ситуацію як щоденні обстріли, які Росія не припиняє здійснювати по території України в межах цієї області. Звісно, що обстріли є і по Північному, і по Харківщині”, – зазначив прикордонник.

Демченко додав, що наразі спостерігається знищення активності російських ДРГ у цьому регіоні. Крім того, багато населених пунктів області знаходяться безпосередньо на лінії кордону, а перебування українських сил там ускладнюється власне діями ворога.

“Але всі спроби, навіть у таких умовах, спроби заходу ворожих диверсійних груп, звісно, під повним контролем українських захисників, які відразу вибивають ворога за межі нашої території, не даючи їм там закріпитися”, – запевнив речник ДПСУ.