Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Кількадесят послів ЄС розкритикували “мирний” тур угорського прем’єра Орбана, – ЗМІ

Посли країн-членів Європейського Союзу на зустрічі в Брюсселі 10 липня різко критикували главу угорського уряду Віктора Орбана за поїздки до Росії та Китаю

Про це виданню Europa Press повідомили джерела у дипломатичних колах, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Як повідомили джерелу, зустріч послів Євросоюзу тривала дві години. На ній учасники дали зрозуміти представнику Угорщини, що не довіряють поясненням Будапешта та вважають дії Орбана порушенням правил.

Зазначається, що лише одна делегація, Словаччина, ухилилася від виступу, тоді як решта послів втрутилася, щоб висловити свій гнів у зв’язку із серією поїздок, які відбулися від початку головування Угорщини до ЄС 1 липня.

За інформацією джерел, зустріч не завершилася ухваленням рішень і посли ЄС не обговорювали конкретні заходи у відповідь, хоча кілька країн окремо вивчають бойкот неформальних зустрічей на рівні міністрів, які Угорщина запланувала на своїй території протягом семестру.

Своєю чергою представник Угорщини заявив, що Орбан дуже чітко дав зрозуміти під час свого турне, що він мандрував лише як прем’єр Угорщини, а не від імені ЄС, і що “він зробив це на користь оцінки можливостей припинення вогню”.