Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Унікальний прицільний комплекс вартістю понад 700 тис. грн отримали снайпери від учасників та партнерів ГО “Ми-Вінничани”

Снайпер СБУ унікальний прицільний комплекс, відомий тим, що поцілив в окупанта з відстані у 3,8 км, отримав від ГО “Ми-Вінничани” та партнерів прицільний комплекс Archer TSA-7

Про це інформує Хронікерс із посиланням на ТСН.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Як зазначено, комплекс Archer TSA-7 – це по суті, мінікомп’ютер, складний обчислювальний прилад, який, окрім тепловізора, має вбудований далекомір, метеостанцію, акселерометр, балістичний обчислювач та купу інших потрібних для ефективної стрільби функцій, аж до врахування температури пороху з фактором температурної чутливості.

Окрім того, комплекс автоматично запам’ятовує умови пристрілювання конкретного набою та вносить поправки при стрільбі за інших умов.

Отримував приціл В’ячеслав Ковальський – снайпер, який восени 2023 року зробив рекордний результативний постріл, поціливши у російського офіцера з відстані 3800 м. Він високо оцінив якості та можливості приладу та вважає, що навряд чи зможе назвати аналог цьому прицільному комплексу.

Archer TSA-7 – українська розробка, яка може працювати із “Володарем обрію” – унікальною багатоцільовою гвинтівкою, створеною бригадним генералом військової контррозвідки СБУ Іваном “Хантером” Лукашевичем. Це складна, але дуже потужна мультикаліберна зброя, здатна стріляти кулями 50 калібру.

“Якщо цей прилад ставиш на “Володаря обрію”, він теж витримує. Річ у тому, що оптика розраховується на певний калібр. У калібру 308 одна віддача, у 338 – більша. Відповідно, коли така енергія йде на приціл, вона може його пошкодити приціл, вивести з ладу. Але Archer зроблений так, що витримує навіть 50 калібр, а це сьогодні дуже потужний калібр”, – пояснив Ковальський.

Загалом від початку повномасштабної війни громадське об’єднання “Ми – Вінничани” закупило техніки та обладнання для ЗСУ та Сил Оборони вже більш ніж на 20 млн грн.