Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Розстріл полонених військових ЗСУ на Запоріжжі: прокуратура розпочала розслідування

Офіс генерального прокурора розпочав провадження за фактом розстрілу двох полонених українських військових на Запорізькому напрямку

Про це повідомляє Хронікерс із посиланням на Офіс генпрокурора.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“Країна-терорист росія продовжує демонструвати повну зневагу до закону та базової людської моралі. Ще один доказ цього — відео вбивства російськими військовими двох полонених українських бійців. На записі чітко видно, що захисники України склали зброю та не чинили жодного опору. Окупанти ж цинічно розстрілюють беззбройних людей”, – заявив генпрокурор Андрій Костін.

За даними слідства, злочин був вчинений у червні цього року поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області.

“Ми знаємо, що це не випадковість. Це навмисна політика злочинного режиму кремля зі знищення всього українського. Знайдемо та покараємо всіх причетних: як тих, хто віддав цей злочинний наказ, так і безпосередніх виконавців цього жорстокого злочину”, – заявив Костін.

Сьогодні, 10 липня, в мережі було поширено відео розстрілу військовослужбовцями армії рф двох українських захисників, взятих у полон.

Вбивство військовополонених є грубим порушенням Женевських конвенцій та кваліфікується як тяжкий міжнародний злочин.