Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На Закарпатті виявили ділків, які вивозили ухилянтів за кордон під виглядом водіїв автобусів (ФОТО)

Правоохоронці припинили діяльність ділків, які організовували виїзд чоловіків за межі України як водіїв міжнародних пасажирських автобусів

Про це повідомляє Держприкордонслужба, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Два жителі Мукачівського району – власники компаній, які займаються міжнародними пасажирськими перевезеннями, брали до себе на роботу чоловіків та оформляли їх водіями. Відповідно, вносили дані про “нових співробітників” до інформаційної системи “Шлях”, що давало останнім можливість виїзду за кордон. Вони виїжджали під виглядом других водіїв з метою або відпочинку за кордоном, або подальшого не повернення на територію України.

За місцями реєстрації та проживання фігурантів правоохоронці провели чотири обшуки, вилучили документацію на автотранспортні підприємства, а також мобільні телефони, банківські картки та чорнові записи ділків тощо.

Обом фігурантам повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 ККУ (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу переправникам.