Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

В Укренерго пояснили, за яким принципом сьогодні відбуватимуться відключення

У вівторок 9 липня обленерго в регіонах України застосовують обмеження протягом всієї доби

Про це йдеться у повідомленні “Укренерго”, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“Сьогодні, 9 липня, обленерго застосовують обмеження споживання протягом всієї доби. Зранку і до 14:00 застосовуються 2 черги графіків погодинних відключень. Далі — з посиленням спеки — планується застосовувати 3-4 черги”, — кажуть у відомстві. 

Як зазначається, максимальне споживання електрики в понеділок, 8 липня, з настанням робочого тижня та підвищенням температури повітря по країні, на 10% перевищувало аналогічний показник 7 липня. 

“Укренерго” нагадує, що споживачі кожної області поділені на 6 черг. Черга — це група побутових споживачів та бізнесу, які споживають певну кількість мегават. Споживання в областях відрізняється за обсягами, оскільки залежить від обсягу споживання критичної інфраструктури, та кількості промислових підприємств, які імпортують понад 80% обсягу свого споживання. 

Скільки черг застосовувати у всіх регіонах одночасно — визначає диспетчерський центр “Укренерго” для компенсації дефіциту енергії в системі. Яка тривалість черги та яку чергу відключати саме зараз — визначають обленерго у кожному регіоні. 

“Умовно, 1 черга графіків — 4 години обмежень за добу, 2 черги — 8 годин, 3 черги — 12 годин, 4 черги — понад 12 годин. Але як протягом доби розподілити це навантаження — розраховують обленерго та формують відповідні графіки для кожного регіону”, — пояснюють енергетики.