Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Перетин кордону з чужим паспортом: Підозри отримали український бізнесмен та його пособник-прикордонник

Українському підприємцю повідомлено про підозру у незаконному заволодінні паспортом іншої особи та організації незаконного переправлення особи через державний кордон України. підозру отримав також прикордонник, що посприяв незаконному перетину кордону

Про це інформує Офіс генпрокурора, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

За даними слідства, підозрюваний організував собі незаконний перетин кордону, залучивши начальника групи інспекторів прикордонного контролю відділення інспекторів прикордонної служби “Ягодин” Луцького прикордонного загону. Для цього бізнесмен використав паспорт громадянина України, який був втрачений у 2022 році, про що було повідомлено органи ДМС України.

В ніч на 24 червня 2024 року за сприяння прикордонника, який достовірно знав, що йому для перевірки надали документ на імʼя іншої людини, український бізнесмен незаконно виїхав з країни.

Наразі прикордоннику також повідомлено про підозру за фактом незаконного переправлення громадянина через державний кордон України (ч. 2 ст. 332 КК України). За клопотанням прокурора йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням розміру застави у сумі 25 млн грн.