Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

В “Укрзалізниці” розповіли, в яких поїздах працюють кондиціонери

Гарантовано забезпечені функціональною системою кондиціонування майже 400 вагонів “Укрзалізниці”

Про це повідомляє пресслужба компанії, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Насамперед такі вагони стоять у складі поіздів №92/91 Львів – Київ, №106/105 Одеса – Київ, №63/64 Харків – Львів, №12/11 Львів – Одеса, №29/30 Київ – Ужгород, №15/16 Харків – Ясіня, №17/18 Харків – Ужгород та низки інших фірмових поїздів. Усі вони марковані позначкою “сніжинка” в застосунку та на сайті Укрзалізниці.

Ще близько 650 вагонів теж мають кондиціонери, але застарілої модифікації, тому можуть працювати з перебоями. Їх не маркують, попри фізичну наявність кондиціонера. За максимальних температур повітря охолодження в цьому вагоні може бути слабким.

Як наголосили в “Укрзаізниці”, перед сезоном літніх перевезень залізничники відремонтували системи кондиціонування на 168 вагонах.

Система кондиціонування повітря у вагонах має свої особливості: вона починає працювати за 20 хвилин після відправлення поїзда, а повну потужність кондиціонер набирає, коли поїзд рухається зі швидкістю понад 40 км/год.

Наявність або відсутність кондиціонування у вагоні напряму не впливає на вартість квитка.

Зазначається, що температурна норма у вагонах з кондиціонуванням має коливатися в межах +22…+26 ℃.