Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Командир роти з Хмельниччини, що вимагав у військового хабар за звільнення з армії, отримав 5 років тюрми

За вимагання хабаря у військового засудили командира роти з Хмельниччини

Як пише Хронікерс, про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

За публічного обвинувачення Хмельницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону командира роти військової частини визнано винним у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України). Йому призначено покарання у вигляді 5 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій, строком на 1 рік та з конфіскацією майна.

Прокурори у суді довели, що в серпні-вересні 2023 року обвинувачений відмовлявся підписати підлеглому рапорт про звільнення із армії без “відкату” у розмірі 17 тисяч гривень, при тому, що у солдата були законні на це підстави – на його утриманні перебувало троє дітей віком до 18 років.

Лише після перерахунку на банківську картку обумовленої суми хабаря командир погодив документ та надіслав солдату фотопідтвердження завізованого рапорту на мобільний телефон.

В прокуратурі додають, що свою вину військовий визнав частково.