Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На Львівщині викрили діяльність нелегального онлайн покер-клубу

Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області припинили незаконну діяльність покерного клубу, який надавав послуги в мережі Інтернет без ліцензії

Про це інформує пресслужба БЕБ, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Встановлено, що громадянин створив та адміністрував неліцензований вебсайт, через який надавав гравцям доступ до ігор. Рекламував незаконні послуги у соціальних мережах. Однак до гри залучав лише обмежену кількість людей за попереднім особистим відбором. Послуги надавалися у віртуальних покерних кімнатах онлайн-клубу.

Організатор отримував незаконний прибуток у вигляді, так званої, рейк-плати, тобто плати за гру в покер залежно від кількості роздач та суми з кожного ігрового столу. Надалі кошти, отримані в результаті участі у грі, розподілялися шляхом транзакцій по відповідних банківських рахунках учасників гри в покер та організатора.

Детективи ТУ БЕБ у Львівській області викрили та припинили незаконну діяльність. Організатору незаконної діяльності повідомлено про підозру.