Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Через ворожі обстріли є знеструмлення у семи областях, – Міненерго

Станом на ранок 1 липня через російські обстріли є нові знеструмлення в Дніпропетровській, Донецькій і Харківській областях. Загалом через бойові дії без електроенергії абоненти в семи регіонах

Про це повідомляє Міненергетики, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Зазначається, що у східному регіоні внаслідок ворожих обстрілів відключилася високовольтна повітряна лінія. Під час огляду виявлено обрив дроту і грозотросу.

Крім того, в західному регіоні з технологічних причин відключали високовольтну повітряну лінію. Причина – загоряння конденсатора на одній із високовольтних підстанцій. Викликано ДСНС, загоряння ліквідовано. Лінію вивели в аварійний ремонт.

Як повідомлялося, 1 липня графіки погодинних відключень споживачів застосовуються з 0:00 до 24:00. У разі зміни ситуації інформацію буде оновлено.

Ситуація в енергосистемі залишається складною. Через масовані російські обстріли є значний дефіцит потужностей. Для його часткового покриття минулої доби Україна за запитом Польщі отримувала надлишки електроенергії з енергосистеми цієї країни.

За даними Міненерго, імпорт електроенергії на поточну добу прогнозується в обсязі 28159 МВт-год. Експорт не передбачається.