Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Начальник КОВА розповів про те, як триває підготовка до нового навчального року на Київщині

На Київщині вже повним ходом триває підготовка до нового навчального року в умовах війни

Про це на брифінгу розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Зокрема, посадовець окреслив основні аспекти підготовки.

За словами Кравченка, минулого навчального року 97% закладів освіти Київщини працювали в очному та змішаному форматі.

Наступний навчальний рік в освітніх закладах Київщини розпочнеться для учнів 990 перших класів, в яких навчатимуться понад 21 тисяча дітей.

Оскільки безпека дітей у пріоритеті, то найбільшу увагу ОВА приділяє укриттям у школах. Руслан Кравченко розповів, що наразі триває будівництво укриттів у 18 школах та садочках, у 12 навчальних закладах триває ремонт укриттів, у 4 – будуть встановлені модульні укриття.

“Загалом в закладах освіти Київщини вже є понад 1280 укриттів”, – резюмував Кравченко.

Також начальник ОВА розповів про те, що триває робота над збільшенням автопарку шкільних автобусів на Київщині.

“Всі діти, незалежно від місця проживання, повинні мати змогу відвідувати школу. Київщина отримала понад 91 млн грн гривень субвенції на закупівлю шкільних автобусів. Купуватимемо автобуси у співфінансуванні з громадами. Якщо громади профінансують 35% відсотків вартості, то зможемо закупити 40 шкільних автобусів”, – кажу Кравченко.

За інформацією посадовця. цьогоріч підвезення потребували 33 тисячі дітей. У новому навчальному році їх кількість зросте до 34 тисяч.

Окремо начальник ОВА зупинився на харчування учнів.

“Впроваджуємо реформу шкільного харчування. Гарячими обідами забезпечено понад 122 тис. учнів. Плануємо цьогоріч ще на 20% збільшити кількість тих, хто отримує гаряче харчування”, – розповів Руслан Кравченко.