Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Залучав військовослужбовців до ремонту свого будинку: запорізький ексвоєнком отримав ще одну підозру (ФОТО)

Правоохоронці повідомили ще одну підозру колишньому начальнику Запорізького обласного ТЦК та СП, який залучав військових з районних військкоматів до будівельних робіт у власному будинку

Про це повідомляє Держбюро розслідувань, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Під час керування обласним військкоматом у 2023 році посадовець вирішив використати військовослужбовців для ремонту свого нового будинку. Підбирав фахівців під свої будівельні потреби серед працівників районних військкоматів.

Умовами виконання робіт був вільний графік відвідування служби зі збереженням повного грошового забезпечення. Посадовець незаконно видавав накази про відрядження військових до ЗОТЦК та СП і підписував документи про безпідставні нарахування та виплати.

Таким чином у лютому-липні 2023 року замість служби троє працівників запорізьких районних військкоматів виконували ремонтні роботи у будинку воєнкома. За цей час їм безпідставно було нараховано 266,4 тис. гривень.

Колишньому посадовцю повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем та пособництві в ухиленні від військової служби (ч. 1 ст. 364 КК України, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 409 КК України).

Трьом працівникам військкоматів, які зголосилися на його пропозицію, повідомили про підозру в ухиленні від військової служби (ч. 4 ст. 409 ККУ). Їм загрожує від 5 до 10 років тюрми.

  • Працівники ДБР викрили колишнього запорізького воєнкома на зловживаннях влітку 2023 року. Експосадовець вже обвинувачується у безпідставному нарахуванні підвищених виплат своїм підлеглим на суму понад 1 млн грн. За перевищення службових повноважень йому загрожує позбавлення волі на строк до 12 років. Суд у його справі триває