Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Прикордонники завадили двом групам ухилянтів у спробі подолати Тису та втекти з країни

На Закарпатті прикордонники затримали ухилянтів, що планувати переплисти Тису та втекти до Румунії та Угорщини. Допомагали їм неповнолітні поводирі

Про це пише Хронікерс із посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Минулої доби на Закарпатті дві групи чоловіків планували подолати Тису. Спершу спрацював прикордонний наряд від відділу прикордонної служби “Вилок”.

За 150 метрів до українсько-угорського кордону військовослужбовці зупинили чотирьох чоловіків із гумовим човном. Троє із затриманих приїхали на Закарпаття з Львівщини, ще один із Запорізької області.

Чоловіків до кордону супроводжували двоє 14-річних підлітків. Їх прикордонники також затримали та повідомили їхніх батьків, а про виявлення ознак адмінправопорушення, передбаченого ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.) ще й співробітників поліції.

Наразі відомо, що кожен із човнярів заплатив невідомим особам, які обіцяли їм безперешкодний перетин кордону, по 10 тисяч доларів США.

Ще одну групу порушників, у ході реалізації наданої співробітниками оперативно-розшукового відділу інформації, затримали прикордонники відділу “Тячів”.

Двоє жителів Рівненщини та один житель Полтавщини також планували перепливати Тису, але кінцевим пунктом їх подорожі мала стати Румунія.

Вартість подорожі склала від 8 до 10 тисяч доларів з кожного.

Наразі оперативники загону ретельно вивчають деталі організації обох випадків незаконного переправлення осіб через державний кордон та встановлюють коло причетних осіб. Стосовно усіх затриманих складено протоколи про вчинені ними адмінправопорушення. Справи скеровано до суду.