Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

На Буковині лісник допустив незаконну вирубку дерев на майже 2 млн грн

Унаслідок неналежного виконання лісником службових обов’язків невідомі особи здійснили незаконну порубку майже 200 дерев

Про це повідомляє пресслужба поліції Буковини, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Правоохоронці встановили, що 63-річний лісник одного з лісових господарств неналежно виконав свої службові обов’язки. Зокрема не здійснював перевірок на ввіреному йому обході лісу та належних дій щодо попередження та припинення порушень природоохоронного законодавства.

Відтак – службова недбалість буковинця призвела до незаконної порубки сироростучих та сухостійних дерев різних порід, які не були зазначені в матеріалах відведення лісосіки в рубку та не оформлені актами лісопорушень в обході.

Згідно із висновком інженерно-екологічної експертиз, розмір екологічної шкоди, заподіяної навколишньому природному середовищу (державі) внаслідок незаконної порубки 199 дерев становить 1 854 667 гривень.

Правоохоронці з’ясували, що чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння злочину проти довкілля.

Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом Дністровської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.