Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Шлюб онлайн: через “Дію” одружилися перші пари (ВІДЕО)

В Україні цими вихідними перші три пари одружилися через додаток “Дія”. Триває бета-тестування цієї функції

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“Шлюб по відеозвʼязку – це буквально й без перебільшень революція у сфері державних послуг, і цими вихідними три пари розписалися в “Дії”. Бета-тест це завжди трепетно й відповідально, тому команда “Дії” провела в цифровому ДРАЦСі вихідні”, – заявив міністр.

Він розповів, що першими закоханими, які одружилися, стали активіст, військовий, народний депутат Роман Лозинський і фахівчиня із соціальних та поведінкових комунікацій, викладачка УКУ Світлана Кісільова.

“Пара була разом під час розпису, бо, крім любові одне до одного, має пристрасть до інновацій. Тому одружилися в “Дії” першими, як справжні early adopters. Спочатку ми думали, що ключова аудиторія послуги – пари на відстані, а Роман та Світлана вигадали інше застосування сервісу – поєднали онлайн-церемонію та офлайн-весілля,”, – зауважив Федоров.

Міністр пояснив, що загалом на бета-тестування вже записалося 2,5 тисячі пар, та зауважив, що вже скоро сервіс буде доступним для всіх.

“Україна – перша країна у світі, де не треба буде ходити в ДРАЦС, щоб сказати коханій людині “Так”. Перша країна у світі, яка дає змогу одружитися навіть парі на відстані. Незалежно від того, відстань вимірюється містами чи материками”, – підкреслив Федоров.