Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Черговий канал втечі ухилянтів ліквідовано на Одещині

Правоохоронці прикрили в Одесі канал незаконного переправлення осіб за кордон

Про це інформує пресслужба ДПСУ, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Як повідомили прикордонники, 25-річний одесит у змові з місцевим жителем організував схему з переправлення осіб категорії “18-60” через державний кордон до Придністровського регіону Республіки Молдова.

Для підбору охочих організатор використовував один із месенджерів. Зі своїх клієнтів “бізнесмени” брали по 2,5 тис. доларів США. У цю суму входили послуги з доставлення до кордону та подальшої координації дій.

Під час спроби покинути країну 29-річним харків’янином правоохоронці накрили обох зловмисників на гарячому, саме коли ті посадили на потяг до населеного пункту прикордоння свого “клієнта” та взяли з нього “оплату за проїзд”.

Під час обшуку слідчі вилучили предмети, що доводять вину горе-бізнесменів. Крім цього, під час обшуку затриманих правоохоронці виявили пакетик з речовиною білого кольору, яка буде направлена на експертизу. В разі підтвердження, що це є наркотик – буде кваліфіковано ще один злочин.

Наразі обидва підозрювані затримані, вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.