Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Замаскувався під бабусю: прикордонники затримали у потязі “Київ – Ужгород” одесита, який планував перетнути кордон (ВІДЕО)

Квітчаста хустка, окуляри, відповідне вбрання, навіть картата сумка – винахідливий одесит вжив максимальних заходів маскування “під бабусю”, аби дістатися у прикордоння

Про це повідомляє Держприкордонслужба, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Під час перевірочних заходів пасажирів потяга “Київ – Ужгород” прикордонники виявили в одному з вагонів підозрілу особу. 

“Вдягнена у жіночий одяг, вона усе ж нагадувала за зовнішнім виглядом чоловіка. На вимогу правоохоронців надати документи, “бабуся” відповіла, що не має при собі жодних. Коли ж “ряженого” викрили, він зізнався, що замаскувався під літню жінку, аби непоміченим дістатися спершу Ужгорода, а потім – українсько-словацького кордону”, – розповіли у ДПСУ.

Прикордонники встановили, що це уже друга така спроба чоловіка. Попереднього разу його затримали за спробу незаконного перетинання кордону на початку червня. Чоловік тоді склав собі маршрут до держрубежу за онлайн картами, однак не встиг ним скористатися. У ході проведення перевірочних заходів його затримав прикордонний наряд.

Цього разу одесит діяв за тим же планом, але ще й нарядився, проте знову попався.

Чоловіка доставили у прикордонний підрозділ та склали щодо нього адмінпротоколи.