Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Вирок отримав житель Хмельниччини, що переробляв та продавав зброю

Минулого року правоохоронці викрили жителя Хмельниччини, який для продажу займався переробкою зброї на бойову

Про це інформує пресслужба поліції області, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Поліцейські з’ясували, що зловмисник купував стартові пістолети та самостійно переробляв їх на бойові. Також чоловік виготовляв саморобні гранати та інші боєприпаси.

Зокрема, чоловік придбав 5 стартових пістолетів, набої, понад 3 кг пороху, запалювальний гніт а також корпус від гранати. Далі у власному гаражі він переробив 4 стартових пістолети на бойові. А з корпусу гранати, пороху та запалювального гніту виготовив вибуховий пристрій на кшталт ручної гранати.

Також під час досудового розслідування поліцейські задокументували два факти продажу засудженим перероблених пістолетів.

Нещодавно суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження та визнав чоловіка винним за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ч. 1, 2 ст. 263-1 (Незаконне виготовлення, переробка вогнепальної зброї, бойових припасів) Кримінального кодексу України та засудив його до 6 років ув’язнення.