Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

Розслідування про статки заступника: генпрокурор Костін не прийшов до Ради для надання пояснень

Генерального прокурора Андрія Костіна викликали на 19 червня до Верховної Ради для доповіді щодо розслідування про статки його заступника Дмитра Вербицького. Він не прийшов

Про це повідомляє Хронікерс із посиланням на народного депутата Ярослава Железняка.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

У листі на ім’я голови ВР Руслана Стефанчука, який оприлюднив Железняк, Костін запропонував відкласти обговорення у парламенті “до отримання результатів службового розслідування”.

“За фактами, оприлюдненими у медіа, щодо майна заступника генерального прокурора Вербицького Д.А. мною призначено службове розслідування, яке на сьогодні триває”, – повідомив генпрокурор Костін у листі.

  • про заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького журналісти оприлюднили вже декілька розслідувань. У травні “Схеми” з’ясували, що він мешкає в орендованому будинку, придбаному племінником за значно меншою від ринкової вартості. 
  • згодом “Схеми” викрили розкішні покупки коханої Вербицького. Дівчина отримала у власність майно вартістю щонайменше 52 мільйони гривень.
  • НАБУ почало розслідувати можливе незаконне збагачення заступника генпрокурора.