Правоохоронці повідомили про підозру колишньому головному бухгалтеру одного з ліцеїв міста Жовті Води на Дніпропетровщині
Про це повідомляє Офіс генпрокурора, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
За даними слідства, жінка упродовж двох років безпідставно завищувала собі і двом працівникам ліцею зарплату. Вона вносила неправдиві дані про розмір виплат до системи Інтернет-банкінгу, на підставі яких незаконно нараховувались кошти.
У такий спосіб жінка заволоділа понад 1 млн грн бюджетних коштів.
Ексбухгалтерці інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах та несанкціоновану зміну інформації в автоматизованих системах (ч. 2, 5 ст. 191, ч. 1, 3 ст. 362 КК України).
![](https://hronikers.com/wp-content/uploads/2024/06/whatsapp-image-2024-06-07-at-140540-1024x689.jpeg)
- троє банкірів з Дніпра привласнили 60 млн грн з депозитів вкладників