Правоохоронці викрили на хабарництві депутата Миронівської міської ради Обухівського району
Про це повідомляє Офіс генерального прокурора, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
За даними слідства, використовуючи свій статус депутата місцевої ради та повноваження члена земельної комісії, підозрюваний обіцяв підприємцю посприяти в позитивному вирішенні питання про отримання в оренду земельної ділянки комунальної власності в центрі Миронівки. Це коштувало підприємцю 10 тисяч доларів.
Депутата затримали під час отримання грошей та передачі рішення сесії міськради. Йому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).
Затриманому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою у понад 450 тис. грн застави.
- посадовець КМДА у змові з підприємцем організував систему поборів зі столичних перевізників