Хронікерс

Гарячі українські новини

В українській енергосистемі збільшився дефіцит, – Укренерго

Українці стали більше споживати електроенергії на тлі масштабних пошкоджень ТЕС і ГЕС російським ракетними ударами. Через це в енергосистемі зріс дефіцит

У вівторок, 4 червня, дефіцит буде спостерігатися протягом доби, тому в регіонах можливі відключення світла. Про це повідомляє Укренерго, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“Сьогодні дефіцит в енергосистемі дещо більший, ніж вчора. Причини – зростання рівня споживання через використання кондиціонерів, хмарність, яка перешкоджає роботі сонячних електростанцій, а також зменшення обсягу імпорту електроенергії з країн Європи”, – йдеться у повідомленні.

Ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах України протягом доби. При їх перевищенні обленерго застосовують графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів.

Через грозу та шквальний вітер станом на ранок залишаються знеструмленими 68 населених пунктів: 48 – у Львівській області, та 20 – у Сумській

З інших причин знеструмлено 414 населених пунктів. Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Миколаївській, Сумській і Харківській областях. А з технологічних причин є знеструмлення у Сумській області.

У вівторок Україна веде імпорт електроенергії протягом доби з Румунії, Польщі, Угорщини і Молдови загальним обсягом 23 953 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 494 МВт.

Експорт не відбувається і не передбачається.