Хронікерс

Гарячі українські новини

В Україні через бойові дії та негоду знеструмлені понад 700 населених пунктів, – Укренерго

Станом на ранок 3 червня через негоду і бойові дії знеструмлено 716 населених пунктів у дев’яти областях країни

Про це повідомляє Укренерго, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

“Гроза та рвучкий вітер залишили без світла 312 населених пунктів у Житомирській, Кіровоградській, Київській, Полтавській, Сумській, Черкаській, Чернігівській областях. Тривають ремонтні роботи”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що вчора протягом доби через негоду вимикались дві високовольтні підстанції в північному та центральному регіонах. Знеструмлювались побутові споживачі, місцева промисловість, були збої в русі поїздів. Але менш ніж за дві години енергоживлення споживачів було відновлене у повному обсязі.

З інших причин знеструмлено 404 населені пункти. Зокрема, через бойові дії є нові відключення у Донецькій, Сумській, Харківській областях.

Також повідомляєтья, що сьогодні протягом доби буде дефіцит в енергосистемі. Через це діють ліміти споживання для всіх областей

При перевищенні лімітів – обленерго застосовують графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів – зазначили в Укренерго і нагадали, що головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже шести масованих ракетних ударів Росії по електростанціях України.

Сьогодні Україна імпортує електроенергію протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови загальним обсягом 27 178 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 616 МВт.

Експорт не відбувається і не передбачається.