За 2500 доларів США 26-річний харків’янин планував “домовитись” зі співробітником Держприкордонслужби про налагодження співпраці з організації каналу незаконного переправлення осіб через державний кордон України
Про це інформує пресслужба ДПСУ, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Чоловік спочатку намагався вирішити всі питання телефоном, згодом все ж таки наполіг про зустріч з прикордонником віч-на-віч. Правоохоронці задокументували факт незаконної оборудки під час безпосередньої передачі коштів охоронцю кордону.
Наразі зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України. Йому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 369 КК України “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі” та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 242 тис. грн.
- допомагали ухилянтам за 6000 доларів: чергові ділки налагодили “транзит” чоловіків в Угорщину (ФОТО)