Хронікерс

Гарячі українські новини

На кордоні з Угорщиною затримали чотирьох ухилянтів, які планували форсувати Тису з дитячими надувними колами

На Закарпатті прикордонники відділу “Тячів” Мукачівського загону припинили спробу незаконного перетину кордону

Про це інформує пресслужба ДПСУ, передає Хронікерс.

Вплав через річку Тиса планували потрапити до сусідньої Румунії двоє жителів Львівщини та жителі Закарпаття і Тернопільщини.

За допомогою у здійсненні задуму щодо незаконного перетину кордону чоловіки звернулися до ділків, на яких вийшли через соціальні мережі.

По прибуттю у місто Тячів чоловіків автівкою підвезли в прикордоння та вказали напрямок, де знаходиться річка Тиса. Крім того, їм на чотирьох дали два надувних дитячих кола. Самі ж організатори оборудки втекли.

За такі послуги правопорушники мали заплатити по 4 тисячі доларів США кожний. Втім, за 50 метрів до кордону вони потрапили у поле зору прикордонного наряду, який приховано ніс службу поблизу. Один з ухилянтів спробував втекти. Свої наміри він змінив лише після здійснення нарядом попереджувальних пострілів. Втікача та його спільників затримали.

Стосовно них складено протоколи про адмінправопорушення, передбачені ст. 204-1 КУпАП “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”.

Крім того, стосовно порушника, який проігнорував законні вимоги прикордонного наряду, складено протокол та за ст. 185-10 “Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону”.