Хронікерс

Гарячі українські новини

На Одещині запобігли техногенній катастрофі внаслідок ракетних ударів ворога

Йдеться про наслідки ракетного удару окупантів по об’єкту цивільної інфраструктури в Одесі 17 травня

Про це повідомляє Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Завдяки оперативним діями очільника Одеської ОВА Олега Кіпера в області вдалося вжити невідкладні дії щодо ліквідації наслідків ракетного удару по Одещині. Про це пише ТСН.

Спеціальна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки за участі начальника Одеської ОВА Олега Кіпера ухвалила рішення вжити невідкладних заходів стосовно вирішення проблемних питань, пов’язаних із знешкодженням (захороненням) побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною, що утворилися під час пожежі складських приміщень внаслідок ракетного обстрілу Одеської області 17 травня цього року.

Відповідно до цього рішення, утилізації підлягатимуть понад 3000 тисячі тонн пошкодженої харчової продукції. Також рішення спецкомісії передбачає розчищення залишків будівельних конструкцій та проведення дезінфекції.

Враховуючи рішення комісії, ДСНС звернулася до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням надати доручення органам виконавчої влади сприяти у знищенні згорілої продукції та проведенні інших протиепідемічних заходів, – пише ТСН.