Правоохоронці затримали чоловіка, який допомагав окупантам підірвати позиції Сил оборони на Харківщині
Про це інформує пресслужба ОГПУ, передає Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
За даними слідства, мешканець с. Вільхуватка Купʼянського району допомагав ворогу підірвати оборону регіону. Його донька виїхала до РФ ще на початку повномасштабного вторгнення та мала звʼязки з російськими спецслужбами.
Чоловік приховано об’їжджав населені пункти Купʼянщини та фіксував координати розташування українських військ. Надалі він узагальнював отримані відомості та надиктовував їх у голосових повідомленнях своїй доньці, яка передавала дані вже російській розвідці.
Одержані розвіддані ворог планував використати для підготовки авіаційних та ракетних ударів. У спілкуванні підозрюваний намагався дотримуватись всіх методів конспірації.
Правоохоронці затримали чоловіка в порядку ст. 208 КПК України за місцем його проживання у с. Вільхуватка. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
- Окупанти вдарили чотирма КАБами по Золочівській громаді: Пошкоджені багатоквартирні будинки (ФОТО)