Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок 21 травня прибула до Києва і анонсувала “перспективну” допомогу
Про це повідомляє Deutsche Welle, передає “Хронікерс.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал
Посадовиця висловила підтримку Україні.
“Наша підтримка ґрунтується на глибокому переконанні, що Україна переможе у цій війні. Путін спекулює на тому, що в якийсь момент у нас вичерпаються сили, але у нас є сила духу. Разом з багатьма іншими країнами з усіх куточків світу”, – заявила вона.
За словами Анналени Бербок, Німеччина “непохитно стоїть на боці України”, й українці можуть “спиратися на це в довгостроковій перспективі”.
“Ми продемонструємо це дуже чітко в червні, коли запросимо світ на Конференцію з відновлення України в Берліні. Разом з нашими партнерами по всьому світу та міцним альянсом бізнесу, громадянського суспільства та місцевої влади ми інвестуємо в довгостроковий страховий поліс для майбутнього України”, — додала Бербок.
- До Києва з візитом прибула міністерка розвитку Німеччини