Хронікерс

Гарячі українські новини

У Кропивницькому викрили масштабне виробництво психотропів: вилучили товару на 5 млн (ФОТО)

Трьом учасникам наркоугруповання повідомили про підозру

Власник одного з підприємств Кропивницького розробив план із масового виробництва психотропу PVP. Для його реалізації залучив ще двох місцевих мешканців. Про це повідомляє Офіс генпрокурора, передає Хронікерс.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Організатор надав у розпорядження окреме нежитлове приміщення – частину будівель власного підприємства. Воно зачинялося, було облаштоване вентиляцією та під’єднане до електричного живлення.

Для запуску роботи нарколабораторії організована група виготовила функціональне обладнання, а саме «реактор», призначений для здійснення органічного синтезу психотропних речовин.

Виробництво здійснювали у вечірній та нічній час, коли на підприємстві не було сторонніх осіб. Територія була огородженою, зачинялася, а також підключена до системи відеоспостереження.

Після виготовлення певної партії підозрювані пересилали PVP поштовими відправленнями безпосередньо «клієнтам», маскуючи у специфічні упакування. Для перевезення наркотовару використовували наданий організатором автомобіль.

У ході санкціонованих судом обшуків у приміщенні, яке використовувалося у протиправній діяльності, автомобілях та на пошті вилучили близько 25 кг психотропної речовини PVP. Її вартість на «чорному ринку» орієнтовно становить 5 млн грн. Також вилучено обладнання.

Зловмисникам оголосили підозри за масштабне виготовлення особливо небезпечної психотропної речовини (ч. 3 ст. 307, ч. 1 ст. 309, ч. 3 ст. 313, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 317 КК України).