Хронікерс

Гарячі українські новини


    Warning: Undefined variable $pinterest in /home/u500798741/domains/hronikers.com/public_html/wp-content/themes/royal-news-magazine/header.php on line 155

У Польщі жорстоко вбили українця: розчленоване тіло намагалися спалити

На фермі у польському селі Рокіцини, що на півночі країни, жорстоко вбили 48-річного українця. Його тіло намагалися спалити у господарській будівлі

Про це повідомив прокурор районної прокуратури у Лемборку Поморського воєводства Патрик Вегнер, передає Хронікерс із посиланням на Wiadomosci.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал

Попередньо відомо, що чоловіка, який був працівником ферми, буквально розрубали сокирою, а саму ферму підпалили, щоб приховати сліди злочину.

“Українець працював на цій фермі щонайменше кілька місяців. Слідчі досі намагаються з’ясувати, чи отримав він гроші, чи лише їжу та проживання. Відомо, що в нього не було трудового договору”, – пише видання.

Наразі у справі затримані три людини – двоє чоловіків і жінка. Чоловіків звинуватили у вбивстві з особливою жорстокістю та в якості запобіжного заходу взяли під варту строком на 3 місяці. Їм загрожує довічне ув’язнення. 

Жінку звинувачують у ненаданні першої медичної допомоги та приховуванні слідів злочину. Їй загрожує до 5 років ув’язнення.

Які були мотиви цього жорстокого злочину, наразі невідомо.

Прокурор Вегнер підтвердив, що підозрювані у вбивстві вживали алкоголь тієї ночі. Однак він поки що не хоче однозначно стверджувати, чи пив тоді разом з ними українець.